Робота для України

Підтримка українцям, які шукають роботу у Великобританії

Як знайти роботу у Великобританії українським біженцям

Ми всі в Impellam Group надзвичайно засмучені подіями, які відбулися в Україні Ми розуміємо, що для вас та вашої сім’ї це нелегкі та непевні часи, тому ми хотіли б допомогти вам і зробити ваш переїзд максимально безболісним.

Ми всі люди, і ми розуміємо, що вам займе деякий час призвичаїтися до нового способу життя тут у Великобританії. Проте, коли ви будете готові, ми хочемо допомогти вам із першими кроками у пошуку роботи. Не першу-ліпшу роботу, а таку роботу, яка максимально відображатиме ваш досвід і відповідатиме вашим потребам.


Знайти хорошу роботу для людей і людей для хорошої роботи
Почнімо?

Щоб знайти роботу у Великобританії, почніть із заповнення заявки. Якщо ви зробили якісь помилки або хочете іще раз розпочати чат - просто оновіть сторінку.

Impellam family logos
Запрошуємо звертатися до кращого рекрутингового агентства

При реєстрації в Impellam, найбільшому рекрутинговому агентстві Великобританії, яке об’єднує в собі 12 провідних рекрутингових брендів, ви отримаєте доступ до тисяч вакансій. Після реєстрації наша команда зв’яжеться з вами при першій нагоді і надасть інформацію про вакансії, які могли б вас зацікавити. А на разі ви можете дізнатися більше про наші спеціалізовані бренди нижче, а також переглянути довідник, в якому зібрані поради щодо того, як подаватися на вакансії, як писати резюме та щодо отримання підтримки на співбесіді.

Щоб переглянути довідник, натисніть сюди

Бажаємо вам успіхів у пошуку роботи, а також в облаштуванні нового життя у Великобританії. Поділіться цією сторінкою із іншими українськими біженцями, які шукають роботу у Великобританії.

Woman smiling while working with laptop in office
Додаткові ресурси, які можуть бути вам корисні


Ми створили список посилань і подали його нижче. У ньому подана корисна інформація, якою ви можете скористатися при пошуку роботи та для адаптації до нового робочого середовища у Великобританії.

• Duolingo - вивчайте англійську безкоштовно here

Microsoft Office 365 Навчання українською (це доступно на українській версії сторінки)

Microsoft 365 Навчальний курс про сучасне робоче місце українською (це доступно на українській версії сторінки)

Microsoft Office 365 Навчання англійською

Microsoft 365 Навчальний курс про сучасне робоче місце англійською

Шаблони для резюме від Indeed - використовуйте Indeed, щоб створити своє резюме онлайн безкоштовно

подати заявку на відкриття банківського рахунку у Великобританії

Наші бренди

Ми пишаємося індивідуальними особливостями нашого портфоліо бізнесу. Наші співробітники є експертами у своїй галузі та можуть налаштуватися на потреби клієнтів.