Робота для України

Підтримка українцям, які шукають роботу у Великобританії

Як знайти роботу у Великобританії українським біженцям

Ми всі в Impellam Group надзвичайно засмучені подіями, які відбулися в Україні Ми розуміємо, що для вас та вашої сім’ї це нелегкі та непевні часи, тому ми хотіли б допомогти вам і зробити ваш переїзд максимально безболісним.

Ми всі люди, і ми розуміємо, що вам займе деякий час призвичаїтися до нового способу життя тут у Великобританії. Проте, коли ви будете готові, ми хочемо допомогти вам із першими кроками у пошуку роботи. Не першу-ліпшу роботу, а таку роботу, яка максимально відображатиме ваш досвід і відповідатиме вашим потребам.


Знайти хорошу роботу для людей і людей для хорошої роботи
Почнімо?

Щоб знайти роботу у Великобританії, почніть із заповнення заявки. Якщо ви зробили якісь помилки або хочете іще раз розпочати чат - просто оновіть сторінку. 

 

Impellam prism with the 9 brands around the bottom of it, powered by Impellam
Запрошуємо звертатися до кращого рекрутингового агентства

При реєстрації в Impellam, найбільшому рекрутинговому агентстві Великобританії, яке об’єднує в собі 9 провідних рекрутингових брендів, ви отримаєте доступ до тисяч вакансій. Після реєстрації наша команда зв’яжеться з вами при першій нагоді і надасть інформацію про вакансії, які могли б вас зацікавити. А на разі ви можете дізнатися більше про наші спеціалізовані бренди нижче, а також переглянути довідник, в якому зібрані поради щодо того, як подаватися на вакансії, як писати резюме та щодо отримання підтримки на співбесіді. Щоб переглянути довідник, натисніть сюди

Бажаємо вам успіхів у пошуку роботи, а також в облаштуванні нового життя у Великобританії. Поділіться цією сторінкою із іншими українськими біженцями, які шукають роботу у Великобританії.

Woman smiling while working with laptop in office
Додаткові ресурси, які можуть бути вам корисні

Ми створили список посилань і подали його нижче. У ньому подана корисна інформація, якою ви можете скористатися при пошуку роботи та для адаптації до нового робочого середовища у Великобританії. • Duolingo - вивчайте англійську безкоштовно here • Microsoft Office 365 Навчання українською (це доступно на українській версії сторінки) • Microsoft 365 Навчальний курс про сучасне робоче місце українською (це доступно на українській версії сторінки) • Microsoft Office 365 Навчання англійською • Microsoft 365 Навчальний курс про сучасне робоче місце англійською • Шаблони для резюме від Indeed - використовуйте Indeed, щоб створити своє резюме онлайн безкоштовно • подати заявку на відкриття банківського рахунку у Великобританії

Наші бренди

Ми пишаємося індивідуальними особливостями нашого портфоліо бізнесу. Наші співробітники є експертами у своїй галузі та можуть налаштуватися на потреби клієнтів.